Ви тут: Студенту
Русский
English
Deutsch
Français
неділя, 19-01-2020

Оформлення декларації на отримання безоплатної медичної допомоги

В зв'язку з реформуванням системи охорони здоров'я  України для оформлення декларації на отримання безоплатної медичної допомоги необхідно з'явитися до лікаря терапевта студентської лікарні з документами (копія паспорта та ІПН) Найближчим часом! Декларація
Детальніше


 

Навчальна діяльність

Студенти університету навчаються за денною та та заочною формами навчання, а також за особливою формою – екстернат, на факультетах: автомобільному, дорожньо-будівельному, механічному, унравління та бізнесу, транспортних систем, заочному, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів.

Практична підготовка студентів здійснюється в унікальних лабораторіях університету, до яких належать і лабораторія швидкісних автомобілів, а також лабораторія дистанційного навчання, що входить до складу Центру нових інформаційних технологій. Існують пересувні лабораторії контролю технічного стану АТЗ і якості дорожніх покриттів та ін. Виставковий комплекс ХНАДУ, створений як механізм маркетингової діяльності університету в ринкових умовах, зосереджує основні наукові та навчальні досягнення усього коллективу.

Диплом фахівця ХНАДУ, визнаний у багатьох країнах світу, видається після закінчення терміну навчання, здачі державних іспитів за фахом та захисту кваліфікаційної роботи.

Програма «Відмінник ХНАДУ»

В 1992 році, вперше серед ВНЗ України, було засновано комплексну програму «Відмінник ХНАДУ».

Кроки реалізації програми: відбір претендентів серед студентів, які навчаються на «добре» та «відмінно»; створення системи індивідуалізації навчання серед студентів-відмінників; впровадження системи заохочення до навчання (зустрічі з ректором, грамоти, премії, подяки батькам та вчителям, участь у святкуванні «Дня відмінника». Детальніше