Ви тут: ХНАДУ / Адміністративні підрозділи
Русский
English
Deutsch
Français
четвер, 19-09-2019
Верстальники
Відділ маркетингу
Бухгалтерія
Заступники директора Т.А. Тюкова та І.М. Нiкiтченко
Співробітники друкарні
Дизайнери
Дизайнери
Редакторська група
Художники
Співробітники друкарні
Співробітники друкарні

Видавництво

Видавництво ХНАДУ було створено у 1998 році на базі редакційно-видавничого відділу, а починаючи з 2003 р. його було значно реорганізовано. Відтоді покращилися умови праці і матеріально-технічна база.

Сьогодні у видавництві всі підручники, навчальні посібники та монографії друкуються на високоякісному папері, з повнокольоровою обкладинкою та у твердій палітурці. Видавництво повністю забезпечує університет запланованою навчально-методичною літературою (НМЛ), яка відповідає новим вимогам навчання за кредитно-модульною системою.

Видавництво ХНАДУ видає наукові, технічні, публіцистичні, історико-філософські, художні твори, бланкову та повнокольорову продукцію за замовленнями ХНАДУ, також виконує замовлення на поліграфічну продукцію інших організацій (Обласної державної адміністрації, Облавтодорів, ВНЗ м. Харкова та інших міст). Наприкінці навчального року усі видання розміщуються в інтернеті і на університетському порталі у зручній для читача формі.

З 2003 до 2010 рр. у видавництві виготовлено понад 1715 найменувань НМЛ для студентів, загальним обсягом 7280,1  друкарських аркушів, за цей період випущено близько 600250 одиниць різноманітної НМЛ, авторами якої є викладачі та науковці ХНАДУ. Університет має три фахових наукових збірники, зареєстрованих у Вищій атестаційній комісії України: “Вісник ХНАДУ”, “Автомобільний транспорт”, “Економіка транспортного комплексу”.

“Автодорожник”   — це інформативно насичена газета вишу. Вийшов з друку її 1560 номер. Відтепер газета має наклад 1000  примірників і друкується на крейдяному папері. Керівник  — О.Д.   Васильківська.

З 2009 року чисельність співробітників видавництва складає 55  осіб. Фахівці працюють зі стовідсотковим завантаженням у таких підрозділах: редакція навчально-методичної літератури та наукових збірників, редакція газети “Автодорожник”, у друкарні, в палітурній, художній та фотомайстернях. Бажано відзначити таких досвідчених працівників видавництва, як: Т.В. Каплунова, Н.А. Купіна, І.М. Нікітченко, Е.В. Тесленко, Т.А. Тюкова, Ю.В. Жовтяк, Н.П. Книшенко, Д.М. Тельний, О.В. Таранущенко, О.О. Гончаренко, В.С. Орлович, О.О. Лєпьохіна та інших.

Видавництво за успіхи у виданні підручників та навчальних посібників нового покоління для профільних навчальних закладів неодноразово було нагороджено грамотами і дипломами конкурсу Міністерства освіти і науки України та товариства “Знання”.

На міжнародному книжковому фестивалі “Світ книги” у 2005, 2006, 2007, 2008, 2010 роках підручники, що підготовлені до друку та видані у Видавництві ХНАДУ, отримали першу нагороду в номінації “Видавництво року” та дипломи лауреатів у номінації “Книга року”.

Видавництво нагороджено почесною грамотою і спеціальним призом від Управління у справах інформації Харківської обласної державної адміністрації за видання високоякісної літератури та газети “Автодорожник”. Отримали нагороду на “Форумі видавців” під час виставки “Освіта” у м. Львові, а також неодноразово були нагороджені грамотами Обласної ради, Міської ради і Облдержадміністрації.