Ви тут: ХНАДУ / Адміністративні підрозділи / Профком співробітників / Cписок кавалерiв почесного знаку ”за видатні заслуги перед колективом університету”
Русский
English
Deutsch
Français
четвер, 19-09-2019

Список кавалерів почесного знаку "За видатні заслуги перед колективом університету”

Призвище, ім’я по батькові

ІІІ ступень

ІІ ступень

І ступень

Вища
ступень

1

Абрамчук Федор Іванович

    ІІІ

ІІ

     І
2

Алексієв Олег Павлович

ІІІ

2

Алексєєнко Валентин Миколайович

ІІІ

ІІ

3

Альокса Катерина Стефанівна

ІІІ

4

Альокса Микола Николайович

ІІІ

ІІ

5

Бажинов Олексій Васильович

ІІІ

6

Барабаш Пелагея Гаврилівна

ІІІ

ІІ

7

Батурін Василь Єгорович

ІІІ

8

Безродний Віктор Володимирович

ІІІ

ІІ

І

9

Бекетов Юрій Опанасович

ІІІ

ІІ

І

10

Белова Анастасія Іванівна

ІІІ

11

Бережний Валерій Михайлович

ІІІ

ІІ

І

12

Бєзніс Олена Єгорівна

ІІІ

13

Біріна Аліна Дмитрівна

ІІІ

14

Богатов Олег Ігорович

ІІІ

15

Богомолов Віктор Олександрович

ІІІ

ІІ

16

Бондаренко Світлана Іванівна

ІІІ

17

Боровкова Людмила Сергіївна

ІІІ

18

Бригада Маргарита Йосипівна

ІІІ

19

Венцель Євген Сергійович

ІІІ

20

Волков Володимир Петрович

ІІІ

ІІ

І

21

Волненко Наталія Борисівна

ІІІ

22

Волянський Євген Васильович

ІІІ

ІІ

23

Воронков Олександр Іванович

ІІІ

ІІ

24

Воронова Лізавета Михайлівна

ІІІ

25

Гладкий Іван Павлович

ІІІ

ІІ

*

26

Глушкова Діана Борисівна

ІІІ

27

Говорущенко Микола Якович

*

28

Голеско Валентина Олександрівна

ІІІ

ІІ

І

29

Гребенюк Вікторія Василівна

III

II

I

30

Гриньов Андрій Валентинович

ІІІ

31

Грищенко Вера Іванівна

ІІІ

32

Губський Юрій Михайлович

ІІІ

33

Даниленко Тамара Василівна

ІІІ

34

Двадненко Володимир Якович

ІІІ

35

Демиденко Марина Вікторівна

ІІІ

36

Демішкан Володимир Федорович

*

37

Дмитрієв Ілля Андрійович

ІІІ

ІІ

І

38

Догадайло Олександр Олександрович

ІІІ

39

Дощечкіна Ірина Василівна

ІІІ

40

Дулуб Лідія Миколаївна

ІІІ

41

Дятко Мечислав Миколайович

ІІІ

42

Дяченко Світлана Степанівна

*

43

Ємельянов Володимир Петрович

ІІІ

ІІ

І

44

Єрмолаєв Василь Якович, помер у 2010р

ІІІ

45

Жадан Павло Васильович

ІІІ

46

Жарова Ольга Михайлівна

ІІІ

47

Жданюк Валерій Кузьмович

ІІІ

ІІ

48

Залудяк Микола Іванович,помер у 2010р.

ІІІ

49

Захарцев Анатолій Іванович

ІІІ

50

Золотарьов Віктор Олександрович

ІІІ

ІІ

*

51

Іванов Євген Мартинович

ІІІ

52

Іванюженко Світлана Василівна

ІІІ

53

Іванюк Петро Павлович

*

54

Ігнатенко Андрій Васильович

ІІІ

55

Каніло Павло Макарович

ІІІ

56

Каслін Микола Дмитрович

ІІІ

57

Кириченко Ігор Георгійович

ІІІ

ІІ

І

58

Кіреєва Євгенія Борисівна

ІІІ

59

Кірсанова Евгенія Артемівна

ІІІ

ІІ

60

Кірчатий Володимир Іванович

*

61

Кіслов Олександр Григорович

ІІІ

62

Клименко Валерій Іванович

ІІІ

ІІ

І

63

Климчук Василь Трохимович

ІІІ

64

Клімова Ірина Михайлівна

ІІІ

65

Ковальов Валерій Іванович

ІІІ

66

Кожушко Віталій Петрович

ІІІ

ІІ

67

Коломок Ніна Пиліпівна

ІІІ

68

Комар Світлана Іванівна

ІІІ

ІІ

69

Криворучко Оксана Миколаївна

ІІІ

ІІ

70

Кузнєцов Георгій Миколайович (помер)

ІІІ

71

Кузьмін Валентин Іванович

ІІІ

ІІ

72

Кулай Павло Леонтійович

ІІІ

73

Кулік Олександр Петрович

ІІІ

74

Кульбаченко Валентина Устинівна

ІІІ

75

Курилко Микола Федорович

ІІІ

76

Лагоза Надія Жоржівна

ІІІ

ІІ

І

77

Ларькова Раїса Василівна

ІІІ

78

Левтеров Андрій Іванович

ІІІ

79

Лисенко Валентина Михайлівна

ІІІ

80

Лімаров Анатолій Іванович

ІІІ

81

Ломако Степан Йосипович

ІІІ

82

Лущан Юрій Михайлович

ІІІ

83

Малєєв Платон Микитович

ІІІ

84

Маліков Володимир Васильович

ІІІ

ІІ

85

Манжелій Наталія Іванівна

ІІІ

86

Микуленко Василь Павлович

*

87

Михайленко Алла Георгіївна

ІІІ

88

Михович Сергій Гнатович (помер у 2009р)

ІІІ

89

Миц Олександр Олексійович

ІІІ

90

Місюра Агнеса Карпівна

ІІІ

ІІ

91

Мощенок Василь Іванович

ІІІ

ІІ

І

92

Нагорний Євген Васильович

ІІІ

93

Назаров Леонід Володимирович, (помер у 2010 р)

ІІІ

ІІ

94

Неронова Зоя Георгівна

ІІІ

95

Нефьодов Леонід Іванович

ІІІ

96

Нікітін Валентин Іванович

ІІІ

97

Нікітін Микола Васильович

ІІІ

98

Нікуліна Неля Василівна

ІІІ

99

Нічке Вільгельм Вільгельмович

ІІІ

ІІ

І

100

Педан Тетяна Валеріївна

ІІІ

ІІ

101

Перебейніс Василь Олександрович

ІІІ

102

Перегон Володимир Андрійович

ІІІ

103

Пішпанова Зоя Василівніа

ІІІ

104

Плотніков Олександр Іванович

ІІІ

105

Поваляєв Олексій Андрійович

ІІІ

106

Поваляєва Тетяна Олександрівна

ІІІ

107

Подригало Михайло Абович

ІІІ

ІІ

І

108

Пойда Анатолій Миколайович

ІІІ

109

Покотило Василь Григорович

ІІІ

110

Полянський Олександр Сергійович

ІІІ

111

Полярус Олександр Васильович

ІІІ

112

Попова Тетяна Іванівна

ІІІ

ІІ

113

Посипай Володимир Гаврилович

ІІІ

114

Поярков Юрій Михайлович

ІІІ

ІІ

115

Поясник Георгій Володимирович

ІІІ

116

Проніна Людмила Вячеславівна

ІІІ

117

Прохоренко Тетяна Григорівна

ІІІ

118

Псюрник Володимир Олександрович

ІІІ

ІІ

119

Рижих Леонід Олександрович

ІІІ

120

Романенко Євген Іванович

ІІІ

121

Рубінська Ірина Вікторівна, померла

ІІІ

122

Рукавишніков Юрій Васильович

ІІІ

123

Ряпухін Віталій Миколайович

ІІІ

124

Савченков Борис Васильович

ІІІ

125

Саєнко Наталія Віталіївна

ІІІ

126

Сараєв Олексій Вікторович

ІІІ

127

Сарахманов Дмитро Дмитрович (помер)

ІІІ

128

Северин Олександр Олександрович

ІІІ

II

129

Селезньова Ольга Борисівна

ІІІ

130

Семерньов Олександр Олексійович

ІІІ

131

Сердюк Віталій Миколайович

ІІІ

132

Симбірська Леся Минівна

ІІІ

133

Северин Олександр Олександрович

ІІІ

II

134

Селезньова Ольга Борисівна

ІІІ

135

Семерньов Олександр Олексійович

ІІІ

136

Сердюк Віталій Миколайович

ІІІ

137

Симбірська Леся Минівна

ІІІ

138

Скляров Вячеслав Миколайович

ІІІ

139

Скрипник Тетяна Григорівна

ІІІ

ІІ

І

140

Соловей Віктор Васильович

ІІІ

141

Сологуб Олександр Миколайович

ІІІ

142

Солодов Валерій Георгійович

ІІІ

143

Стреляний Михайло Володимирович

ІІІ

144

Стручкова Катерина Миколаївна

ІІІ

145

Табулович В’ячеслав Петрович

ІІІ

146

Тарабанова Валентина Павлівна

ІІІ

147

Тимошенко Леонід Анатолійович

ІІІ

148

Тимченко Ігор Іванович

ІІІ

ІІ

І

149

Титар В’ячеслав Семенович

ІІІ

150

Тихонов Микола Степанович

ІІІ

151

Тімонін Володимир Олексійович

ІІІ

152

Ткачук Юрий Петрович

ІІІ

153

Токарєв Костянтин Олександрович

 

*

154

Токмиленко Тетяна Томівна

ІІІ

155

Тохтар Георгій Іванович

ІІІ

II

156

Ужва Анатолій Вікторович

ІІІ

157

Філіппов Володимир Володимирович

ІІІ

II

158

Фоміченко Раїса Давидівна

ІІІ

159

Фукс Андрій Едуардович

ІІІ

160

Харченко Анатолій Іванович

ІІІ

161

Харченко Микола Миколайович, помер

ІІІ

162

Ходирєв Сергій Якович

ІІІ

ІІ

І

163

Чаплигін Олександр Костянтинович

ІІІ

ІІ

І

164

Черніков Олександр Вікторович

ІІІ

165

Шаповалов Альберт Леонідович

ІІІ

166

Шапошник Дмитро Юхимович

ІІІ

167

Шаша Костянтин Григорович

ІІІ

ІІ

168

Шевченко Олена Сергіївна

ІІІ

169

Шерстобітов Сергій Іванович

ІІІ

ІІ

І

170

Шилов Андрій Іванович

ІІІ

171

Шинкаренко Володимир Григорович

ІІІ

ІІ

І

*

172

Школяренко Ігор Олесандрович

ІІІ

173

Шноре Ольга Анатоліївна

ІІІ

174

Янютін Євген Григорович

ІІІ

175

Ярмак Тетяна Василівна

ІІІ

ІІ

176

Ярхо Тетяна Олександрівна

ІІІ

177

Ясинська Тетяна Миколаївна

ІІІ

ІІ