Ви тут: ХНАДУ / Адміністративні підрозділи / Інформаційно обчислювальний центр / Спеціальні пропозиції від Microsoft
Русский
English
Deutsch
Français
неділя, 16-02-2020

Спеціальні пропозициї від Microsoft

   DreamSpark Premium - це програма, яка надає пільгове програмне забезпечення від корпорації Microsoft. Для студентів, аспірантів та викладачів ХНАДУ DreamSpark Premium  дозволяє отримати операційні системи та інші програми Microsoft безкоштовно. Для отримання особистої підписки DreamSpark Premium, Вам необхідно зареєструватися на сайті, для цього треба заповнити форму запиту, після чого, протягом доби, Вам прийде відповідь  від нашого адміністратора на Вашу електронну адресу, вказану у формі.

   Основні програмні продукти, доступні для користувачів DreamSpark Premium:

 

   Зареєструвавшись в DreamSpark Premium, Ви можете абсолютно безкоштовно користуватися ліцензійними, зручними для Вас, продуктами від Microsoft і бути в курсі останніх нововведень у галузі інформаційних технологій.


###LABEL### ###FIELD###

                 

Microsoft IT Academy

Microsoft IT Academy - віртуальна школа вивчення програмних продуктів корпорації Microsoft, яка дозволяє освоювати онлайн особливості і раніше невідомі Вам функції продуктів Microsoft, а також отримувати документи сертифікованого фахівця міжнародного зразка . Для реєстрації в програмі Microsoft IT Academy Вам необхідно підійти в кімнату 304 головного корпусу або зателефонувати за тел. (057) 707-37-14

   Вам доступно більше 5000 авторських курсів на різних мовах від корпорації Microsoft, основні з яких:

  1.     Пакет Microsoft Office 2010, який включає в себе Word, Excel, PowerPoint та інші продукти Office
  2.     Пакет Microsoft Office 2013, який включає в себе Word, Excel, PowerPoint та інші продукти Office
  3.     Операційні системи Windows 7, 8.1
  4.     Великий вибір курсів з адміністрування серверних систем лінійки Microsoft Windows Server 2012R2 і Microsoft Windows Server 2008.