неділя, 22-09-2019

Сектор програмування

Асаєнко І.М., провідний інженер-програміст

Сектор програмування виконує роботи по якісному і своєчасному обслуговуванню інформаційного простору університету, навчальних та супутніх інформаційних потоків, інтеграції їх у бази даних Міністерства освіти і науки України.

Супроводжується і вдосконалюється унікальна розробка АСУ ВНЗ АІСТ, яка дозволила автоматизувати роботу багатьох підрозділів університету, деканатів, кафедр, відділу кадрів, планового відділу, військово-мобілізаційного підрозділу, відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів, бібліотеки та ін.

Ведеться адміністративна та організаційна робота з автоматизованою системою накопичення, обробки, збереження та захисту даних, розробленої Міністерством України – базою даних «ЄДЕБО» (Єдина Державна Електронна База з питань Освіти).

Розробляються і супроводжуються власні програмно – інформаційні комплекси, такі як «Диплом», «Оплата студентів в гуртожитку», «Контингент Студентів», «Розклад занять» та ін.

Супроводжуються програми «Розрахунок стипендії студентів», «Education» (студентські квитки), «M.E.DOC» (бухгалтерська програма), прикладні програми казначейства України та ін.

Здійснюється якісний супровід бухгалтерської діяльності, підтримується робота мережевої програми 1С для ведення бухгалтерії. Успішно здійснюється супровід послуг доступу в Інтернет і мережу університету.

Весь комплекс програмного забезпечення, яке супроводжується співробітниками сектору програмування, що є невід'ємною частиною успішного функціонування всіх підрозділів ХНАДУ, системою, яка автоматизує і упорядковує інформаційні та організаційні процеси університету.