неділя, 22-09-2019

Сектор мережевих технологій

Одноволов Є.І. Інжeнер - програміст 3к.

  Сектор мережевих технологій створює умови для стабільної роботи мережі університету, головним завдання є налаштування й адміністрування роботи серверів, що забезпечують підтримку функціонування самої мережі. Також забезпечує адміністрування електронної пошти, моніторинг інформації з сайтів Міністерства освіти і науки України та інших освітянських сайтів, забезпечення керівництва та усіх підрозділів університету оперативною інформацією та багатьох інших комплексів. Зокрема особлива увага приділяється заходам з антивірусного захисту всього комп’ютерного забезпечення ХНАДУ.

Комп’ютерна мережа охоплює усі навчальні корпуси та гуртожитки, побудовані волоконні канали зв’язку, які з’єднують як внутрішні навчальні ресурси університету, так і доступ до інформаційних ресурсів, розміщених в глобальній мережі Internet. Ведуться роботи з переведення на більш сучасні протоколи передачі даних в Internet(Ipv6).

Зниження працездатності комп’ютерного парку в якійсь мірі компенсується розвитком доступу до інформаційних ресурсів через мобільні пристрої, використовуючи Wi-Fi покриття університету, яке було створене за допомогою цього сектора. На сьогоднішній момент доступ до інтернету в університеті регулюється програмним шляхом за допомогою додатка WEBsurfer. Потужність каналів доступу дозволяє надати співробітникам безлімітний швидкісний Інтернет.