Ви тут: ХНАДУ / Адміністративні підрозділи / Інформаційно обчислювальний центр / Лабораторія телевізійних та відеокомунікаційних технологій
неділя, 22-09-2019

Лабораторія телевізійних та відеокомунікаційних технологій

Федоров В.Д., завідуючий лабораторією

Лабораторія телевізійних та відеокомунікаційних технологій створює мультмедійну продукцію для потреб навчального закладу та йде в ногу з технологіями у сфері медія послуг. Працівники лабораторії відстежують нові віяння і вишукують можливості для ознайомлення і роботи з новітнім обладнанням та новими медіа технологіями.

Також працівники лабораторії беруть участь у всеукраїнських проектах з організації демонстраційної діяльності, зокрема зйомки, відео контенту, а також створення за допомогою 3-D програм фотореалістичного відео для показу його на будь-яких поверхнях.

У процесі роботи використовується цифрова відеопультова і відеокодери для забеспечення відеоконференцій, презентацій з он-лайн трансляцією у високій якості.

Завдяки цієї лабораторії була проведена велика робота над створення фільму до 85-річчя ХНАДУ з використання новітньої техніки для зйомок і монтажу. У планах на майбутнє є створення бази відео з демонстрацією докладної технології всіх етапів будівництва та експлуатації автомобільних доіг.

Лабораторія телевезійних і відео комунікаційних технологій брала участь у створенні та проведенні ряду конференцій і презентацій з трансляцією всієї конференції он-лайн на сайті Youtube.