Ви тут: ХНАДУ / Адміністративні підрозділи
Русский
English
Deutsch
Français
неділя, 19-01-2020

Навчальний відділ

Керівник: Каслін М.Д.

Контактна інформація: ауд. 243, тел. 700-38-67

Довідкова інформація: Здійснює керівні функції щодо оперативного регулювання, організації, планування і контролю навчального процесу в університеті. Діяльність навчального відділу базується на принципах науковості, втілення сучасних змісту та технологій навчання, підвищення якості підготовки фахівців у відповідності з вимогами державних та європейських освітніх стандартів та орієнтована на формування гармонійно розвинутої особистості, яка здатна до самостійного оновлення знань.

Інформаційно обчислювальний центр

Керівник: Табулович В.П.

Контактна інформація: ауд. 306, тел. 714-27-29

Довідкова інформація: ІОЦ бере участь у розробці програмного і технічного забезпечення навчального процесу,  супутникового телебачення, створення і розвитку локальної мережі з виходом в Internet.  Також аналізує, апробує і впроваджує в навчальний процес найперспективніші технічні засоби навчання (ТЗН) на базі новітніх типів проекторів і комп’ютерів.

Первинна профспілкова організація

Керівник: Мощенок В.І.

Контактна інформація: ауд. 328, тел. 700-38-75

Довідкова інформація: 

Лабораторія інноваційних технологій в освіті

Керівник: Кухаренко В.М.

Контактна інформація: ауд 310, тел. 707-36-89

Довідкова інформація: Одним з головних напрямів роботи лабораторії є створення та супроводження сучасного веб-ресурсу університету, на якому планується не тільки оперативне розмізення подій, заходів, інформації про науково-освітній процес та наукові праці, але й формування галузевої науково-освітньої спільноти.

Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання

Керівник: Коробко А.І.

Контактна інформація: ауд.271, тел. 707-37-91

Довідкова інформація: Основні задачі відділу: реалізація політики Університету щодо забезпечення якості освітніх послуг, практична реалізація плану впровадження системи управління якістю в Університеті; розробка пропозицій і проектів документів щодо удосконалення нормативно-правової бази організації навчально-виховного процесу та системи управління якістю Університету;

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів

Начальник відділу: Безродна Л.М.

Контактна інформація: ауд. 231, тел. (057)707-37-89

E-mail: ovs(at)khadi.kharkov(dot)ua , khadi_231(at)mail(dot)ru

Довідкова інформація: Важливим соціально - економічним питанням сучасності є створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, забезпечення першим робочім місцем та підвищення їх конкурентоспроможності у бізнес-середовищі. В 1991 році за наказом ректора Університету був створений Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів.

Видавництво

Керівник: Воронков О.І.

Контактна інформація: ауд. 122, тел. 707-37-03

Довідкова інформація: Щороку тут виходить у світ більше 250 найменувань навчально-методичної літератури для студентів, до 70 різних за тематикою книг, авторами більшості з яких є викладачі й учені університету. Три професійні збірки «Автомобільний транспорт», «Вісник ХНАДУ» і «Економіка транспортного комплексу», зареєстровані у Вищій атестаційній комісії України.