Tu es là: KhNADU / Інформація про університет
Русский
English
Deutsch
Français
mercredi, 19-02-2020

Кампуси і корпуси

Головний навчально-лабораторний корпус                      

(вул. Ярослава Мудрого, 25)

В ньому розміщені адміністрація і підрозділи, які забезпечують функціонування університету; факультети – автомобільний, транспортних систем; центри – заочного навчання, підвищення кваліфікації та індивідуальної післядипломної освіти, аудиторії, лабораторії, кабінети та комп’ютерні класи.

Навчально-лабораторний корпус дорожньо-будівельного факультету

(вул. Ярослава Мудрого, 25)

В ньому розміщені кафедри, аудиторії, лабораторії факультету, регіональний ліцей, видавництво, лабораторія швидкісних автомобілів, центр професійно-технічної та довузівської підготовки.

Навчально-лабораторні корпуси механічного факультету та факультету управління та бізнесу, полігон автомобільної і дорожньої техніки

(519 м.р. м. Харкова).

Науково-технічна бібліотека університету

До послуг студентів, викладачів та науковців університету науково-технічна бібліотека університету, яка входить в шістку кращих вузівських бібліотек України. Сьогодні бібліотека має сучасну комп’ютерну техніку, локальну мережу, електронні бази даних, Internet, а відвідувачі мають доступ до матеріалів електронних бібліотек світу. Бібліотечний фонд - 480401 екземплярів, якими користуються більш ніж 13 тисяч читачів. Сім пунктів обслуговування знаходяться за межами головного навчального корпусу. Це справжній бібліотечний городок з розгалуженою системою обслуговування.

Студмістечко університету

Для проживання студентів ХНАДУ організоване студмістечко, що нараховує 7 гуртожитків. На території студмістечка, де мешкають понад три тисячі студентів, молодих викладачів, співробітників університету створена власна інфраструктура, що забезпечує гідні умови життя для його мешканців.