You are here: KhNAHU
Русский
English
Deutsch
Français
Monday, 17-02-2020

Запис у групи

проводиться щоденно

з 9:00 до 16:30

ауд. 114А.

Тел.: 0999822081; 0632956437; 0683416723

Автошкола «ХНАДУ»

проводить підготовку водіїв категорій «В» і «С»

Відповідно до законодавства України, отримання водійського посвідчення можливо з вісімнадцятирічного віку, але при цьому навчання можна починати з моменту настання 16 років. Для цього слід пройти відповідне навчання в автошколі, а потім здати кваліфіковані іспити - теорію і практику водіння, де представниками регіонального сервісного центру МВС України будуть оцінюватися знання та навички, отримані курсантом в процесі навчання.

Тривалість навчання

Отримання водійського посвідчення категорії «В» дозволить Вам керувати легковим автомобілем з числом місць для пасажирів не більше 8 і повною масою до 3500 кг. Отримання водійського посвідчення категорій «В» і «С» дозволить Вам додатково управляти вантажним автомобілем повною масою понад 7500 кг.

Загальна тривалість навчання на курсах підготовки водіїв категорії «В» - 8 тижнів, для кандидатів у водії категорій «В» і «С» термін навчання становить 12 тижнів. За цей час ви освоїте як теоретичний курс, так і отримаєте необхідні навички практичного керування автомобілем.

Вартість і умови навчання

Вартість повного курсу навчання становить:

  • на категорію «В» - 3600 грн;
  • на категорії «В» і «С» - 6030 грн.

У вартість включено:

  • теоретичні заняття (лекції);
  • практичні заняття (з урахуванням ПММ);
  • внутрішній іспит;
  • підготовка документів для здачі іспиту (свідоцтво про закінчення курсів, особиста картка водія, заява).

Оплата може здійснюватися поетапно. При подачі документів необхідно здійснити оплату в розмірі 1800 грн. (незалежно від категорії), сума, що залишилася вноситься протягом строку навчання.

Етапи навчання

Теоритический лекційний цикл розрахований на 2 місяці. Заняття проводяться у вечірній час, 3 рази на тиждень.

Практичні заняття проходять паралельно з теорією. Графік водіння Ви будуєте самостійно. Наші інструктори з водіння працюють 6 днів на тиждень з 8:00 до 18:00. Інструктори з водіння навчать Вас водінню в міських умовах і допоможуть знайти упевненість на дорозі.